Балада про гідність та свободу

revreklo

Підірвалась свобода гранатою. Гідність також здають у музей. В день свободи і гідності натовпу наодинці осмислимо все.

В цьому нам допоможе історія, бо сучасність – клубок давніх драм. Сім’ї первісне плем’я повторюють, а союзи племен – це майдан, на який всі сімейства збираються, коли веб і ТВ кличуть битися проти рабства у роботодавців, феодальної геополітики, кримінального капіталу, фейків соціал-демократії, чорних буднів та чорного налу, корупційної владної братії.

Ми не думали, хто кличе битися. Встали, вийшли. Зібралася нація. Кров лилась. Кровопивці змилися…

Всі відчули, що мало зібратися.

Бо із кожною перемогою, коли щастя, здавалося, близько, ми все більше терпіли від ворога, в нас все більше кипіли мізки.

Вольна, нова сім’я не складається. Знову веб і ТВ вчать коритися рабству у роботодавців, феодальній геополітиці, кримінальному капіталу, фейкам соціал-демократії, чорним будням та чорному налу, корумпованій владній братії.

Чи в Європу йдемо, чи в Євразію, чи з ідеєю, чи без ідеї, все одно кожен має красти – і не виживе, як не вкраде! Не злукавить і не обмане. Не вдереться з війною до ближнього. Не залишить безкарним лояльного і не доб’є непокірного.

Ти пильнуй! Не довірся нікому! Провокатори, зрадники всюди! Вороги народу навколо! Сильним будь: маєш в натовпі бути!

Слав драконівську єдність нації! Поклади життя за державність!

Чесні люди пішли убиватися.

Мародери, звичайно, зостались.

Світло вимкнули, щоб, напевне, вороги не побачили світла. Революція має втемну і своїх, і чужих валити. Захопити місця еліти. Все украсти. За все помститися. Ми – держава! Ті, схожі – бандити! Відрізняй, щоб із нами ужитися!

Вся історія, вивчена в темряві, з революцій та воєн складається. Може, правда, що істина мертва? Вірно вчать нас до банд приєднатися?

Чи самим пошукати світло? Наодинці книжки читати, власну долю корити мислі та діяльно фантазувати?

Чи знайдеться інша історія? Хронологія власного успіху на шляхах, що самотньо проторені авторами чудес минулого? Вчень без зверхності та крутійства. Неймовірних багатств, не украдених. Дивовижних спільнот без насильства та конфліктів, подоланих радістю.

В день свободи і гідності натовпу – як завжди, самостійна людина. Я щодня наодинці із правдою власне людство творю, як істину.