Українська Рада Вільнодумців і Віруючих запрошує на установчі збори

У понеділок, 13 червня 2016 року, о 13 годині в камінному залі готелю «Апельсин» (м. Черкаси, вул.Фрунзе, 145) відбудуться установчі збори засновників Української Ради Вільнодумців і Віруючих.

Українська Рада Вільнодумців і Віруючих утворюється з метою об’єднання українських вільнодумців і віруючих, задоволення їх суспільних інтересів, зокрема, у гармонійному розвитку різноманіття світоглядів, релігій, культур, наукових, філософських, морально-етичних та інших ідей і форм самовизначення та творчості людини, мирного діалогу та полеміки, особистої автономії в інформаційному просторі, правовому полі та духовному житті, для здійснення та захисту прав і свобод вільнодумців і віруючих за принципом “світло істини в кожній особі”.

Запрошуємо всіх бажаючих бути гостями установчих зборів, а віруючих і вільнодумців – до вступу в Українську Раду Вільнодумців і Віруючих.

Після підписання протоколу установчих зборів відбудеться прес-конференція оргкомітету установчих зборів, в якій візьмуть участь:

Сергій Небога – чаклун, практичний психолог, окультний письменник, первосвященик і духовний лідер Релігійної громади «Божичі»;

Павло Нестеренко – практичний психолог, поет і вільнодумець, інакомислячий;

Юрій Шеляженко – правозахисник, журналіст, письменник, видавець, проповідник релігійної віри в найвищу цінність людини, голова Інституту душевної релігії.