В гостях у південноукраїнських книголюбів

Взяв участь у XVI Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині», що організується в Одесі щороку за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України. У каталозі виставки майже сто видавництв із різних регіонів України. Це місце зустрічі, ділового та інтелектуального спілкування численних видавців та розповсюджувачів книг, бібліотекарів, письменників, журналістів і читачів.

Запам’яталися неповторна південноукраїнська атмосфера гостинності, авторські читання за участі директора Книжкової палати Миколи Сенченка, блискучий виступ поета Олекси Різниківа, стенд видавця з Врадіївки Анатолія Коваленка, екскурсія на ультрасучасне українське виноробне підприємство Shabo.

Під час виставки-форуму в бібліотеці відбулося урочисте відкриття Електронного читального залу інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку».

На столі видавництва Юрія Шеляженка були представлені книжки “Я традиція”, “Самоучка”, “Душа — це людина в центрі буття”, “Мій Євромайдан”, “Не воюй”, “Душа і сучасність”, “Душевна релігія”, збірка поезій Зої Пушкарьової “Памяти бегущая строка”.

Окрім того, я подарував книжки Білгород-Дністровській районній бібліотеці та взяв участь в акції «Бібліотека українського воїна».

Три нові душевні книги нашого видавництва викликають сталу увагу читацької публіки.

“Душа і сучасність” – збірка есеїв про душу трьох десятків авторів, що представляють різні релігії і навіть атеїзм.

Про мою збірку ідеалістичних поезій, лірики, сатири та жартів “Душа — це людина в центрі буття” кажуть, що вона радує світоглядною глибиною та почуттям гумору.

У книжці “Душевна релігія” наведено Священне писання і основні відомості про традиційний устрій, моральний закон та богословську науку релігійної віри в найвищу цінність людини.